REKLAM SESLENDİRME

Çok özel seslere sahip reklam seslendirme sanatçıları ve yorumcularımızla şarkılı reklamlarınıza hayat veriyor,
SM YAPIM olarak; reklam seslendirme ve jingle seslendirme konularında da fark yaratıyoruz.

Ürün veya hizmeti geniş kitlelere duyurmak, tanıtmak, sevdirmek ve satın alma eğilimini arttırmak için yoğun tanıtım çabası gerekir. Bu süreçte; reklam seslendirme ve jingle seslendirme en önemli araçlardandır. Doğru tasarlandığında etkisi çok büyük olan reklam seslendirme ve jingle seslendirme; gerek güç katmak için reklam filmiyle birlikte, gerekse radyo gibi platformlarda tek başına kullanılabilir. Yapılacak reklam seslendirme ve jingle seslendirme; projeye uygun, akıcı, anlaşılır, inandırıcı, güven veren, etkileyici, samimi, dikkat çekici, istenilen duygu ve enerjiyi hedef kitleye geçirebilecek özelliklerde olmalıdır.

SM YAPIM olarak; reklamlarınızın etkisini arttırarak, amaçladığınız hedef kitleye en hızlı şekilde ulaşmanız için, uzmanlık alanımız olan; reklam seslendirme, jingle seslendirme (reklam müziği seslendirme), foley sesler ve ses efektleri ile projenize katkı vermek ve çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Jingle Seslendirme

Jingle Seslendirme ve Reklam Seslendirme; hedef kitlenize ulaşmak için kullanabileceğiniz en etkili iletişim aracıdır.

Reklam seslendirme ve jingle seslendirme; bütçe içinde düşük bir paya sahip olmakla birlikte, çoğu zaman etkisi açısından en fazla faydayı sağlayan unsurdur. Doğru kullanılan jingle seslendirme ve reklam seslendirme hedef kitle üzerinde çok etkilidir. Google, Instagram, Facebook, Youtube gibi mecralarda yapılan tanıtım ve reklamların çok sayıda insana ulaştığı göz önüne alındığında; bu platformlar için üretilen içeriklerde, doğru ve profesyonel jingle seslendirme ve reklam seslendirme kullanılmasının önemi daha da artmaktadır. Bunu iyi bilen ve işini şansa bırakmak istemeyen; film şirketleri, reklam ajansları, yapım şirketleri, radyo kanalları, televizyon kanalları, seçkin video üreticisi şahıs ve firmalar gibi sizi de SM YAPIM’a bekliyoruz.

Reklam Seslendirme Sanatçıları

Kurumsal Sesiniz, Markanızın imajı ile doğrudan ilişkilidir.

Reklam Seslendirme, kurumsal kimliğinizin en önemli unsurlarındandır. Bu doğrultuda; reklam seslendirme sanatçıları arasından sizi temsil edecek doğru sesi bulmak, marka yüzünüzü seçmek kadar önemlidir. SMYAPIM olarak; televizyon, radyo, internet, açık/kapalı alan reklam faaliyetleriniz için komple çözümler sunuyor, dünya standartlarında cihazlarla donatılmış profesyonel seslendirme stüdyolarımızda, özel ses rengine sahip, tecrübeli ve profesyonel reklam seslendirme sanatçıları ve alanında uzman ekibimizle birlikte reklam seslendirme hizmetleri veriyor, hayallerinizin ötesine geçmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

SM YAPIM ile çalışan profesyonel reklam seslendirme sanatçıları arasından, projeniz için en uygun sesi reklam seslendirme örnekleri sayfamızı inceleyerek seçebilirsiniz.

SMYAPIM’ı takip etmeye devam edin…