YABANCI DİL SESLENDİRME

SM YAPIM olarak; Native Seslendirme yapan sanatçılarımızla,
İngilizce Seslendirme ve diğer tüm Dünya dillerinde Yabancı Dil Seslendirme hizmeti veriyoruz.

TRT gibi önemli kurumlarda görev almış, deneyimli Türkçe Seslendirme sanatçılarının yanı sıra, kendi anadillerinde Native Seslendirme ve Bölgesel Seslendirme yapan profesyonel Yabancı Dil Seslendirme sanatçılarıyla da çalışıyor, geniş Yabancı Dil Seslendirme kadromuzla, tüm Dünya dillerinde Yabancı Dil Seslendirme hizmeti veriyoruz.

Talebiniz doğrultusunda; metinlerinizi yazıyor, tercümelerini yaptırıyor, onayınız sonrası, kendi anadillerinde Native Seslendirme yapan, etkin ses rengine sahip, profesyonel Yabancı Dil Seslendirme kadromuz arasından, projeniz için seçtiğiniz profesyonel Yabancı Dil Seslendirme Sanatçıları ile dünya standartlarındaki seslendirme stüdyolarımızda kayıt aşamasına geçiyoruz. Edit, mix ve nihayetinde mastering aşamasından sonra beklentilerinizin de ötesine geçerek, Yabancı Dil Seslendirme kaydını en hızlı şekilde, istediğiniz formatta ve albüm kalitesinde teslim ediyoruz.

Yabancı Dil Seslendirme hizmeti verdiğimiz diller arasında; İngilizce Seslendirme, Rusça Seslendirme, Almanca Seslendirme, Çince Seslendirme, Arapça Seslendirme, Farsça Seslendirme, Fransızca Seslendirme ve İspanyolca Seslendirme gibi popüler diller bulunmakta. Bunların yanı sıra SM YAPIM olarak; İtalyanca Seslendirme, Bulgarca Seslendirme, Japonca Seslendirme, Azerice Seslendirme, Portekizce Seslendirme, Yunanca Seslendirme, Boşnakça Seslendirme, Kürtçe Seslendirme, Hintçe Seslendirme, Romence Seslendirme, İbranice Seslendirme, Lehçe Seslendirme ve Norveççe Seslendirme gibi diğer Dünya dillerinde de Yabancı Dil Seslendirme hizmeti veriyoruz.

İngilizce Seslendirme

Müzik prodüksiyon alanındaki iddiamızı ortaya koyarak;
şarkılı film ve reklamlarınıza hayat veriyor, İngilizce şarkı sözü yazıyor, besteliyor ve İngilizce Şarkı Seslendirme konusunda fark yaratıyoruz.

İngilizce; Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere dışında, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve İrlanda gibi birçok ülkenin resmî dili ve orada yaşayan insanların büyük bölümünün de ana dilidir. Dünya üzerinde en fazla konuşulan ikinci dil olan İngilizce, küresel iş hayatında iletişim ve yazışma dili olarak kabul edilmiştir. “Dünya Dili” olarak da tanımlanan İngilizce; gerek ticaret, gerekse kültürel ve sanatsal alanlarda kullanılan en etkin dil durumundadır. Bu sebeple İngilizce Seslendirme; dünya genelinde yapılacak tanıtım ve reklam faaliyetlerinin de en önemli unsurları arasındadır.

SM YAPIM olarak; kullanılacak bölgeye, ihtiyacınıza, amaç ve hedef kitlenize uygun İngilizce Seslendirme yapıyor, farklı lehçe ve aksanlarda, ana dili İngilizce olan, tecrübeli ve profesyonel Yabancı Dil Seslendirme Sanatçıları ile Native Seslendirme ve Bölgesel Seslendirme alternatifleri sunuyoruz. İngilizce Tanıtım Filmi Seslendirme, İngilizce Reklam Seslendirme, İngilizce Çizgi Film Seslendirme, İngilizce Animasyon Film Seslendirme gibi konularda Yabancı Dil Seslendirme hizmeti vermenin yanı sıra, müzik prodüksiyon alanındaki iddiamızı da ortaya koyarak; şarkılı film ve reklamlarınıza hayat veriyor, yepyeni ve özgün besteler yapıyor, İngilizce söz yazıyor, İngilizce Jingle Seslendirme, İngilizce Reklam Müziği Seslendirme ve İngilizce Şarkı Seslendirme konularında da fark yaratıyoruz.

Native Seslendirme

SM YAPIM olarak; profesyonel Yabancı Dil Seslendirme Sanatçılarımızla
Native Seslendirme ve Bölgesel Seslendirme hizmetleri veriyoruz.

Yabancı dilde seslendirme yaparken, doğru yazılmış bir metin ve çevirinin önemi kadar; Yabancı Dil Seslendirme Sanatçısının telaffuz, tonlama, aksan ve duygu yönlerinden yeterliliği de çok önemlidir. Projenin amacına yönelik olarak, Yabancı Dil Seslendirme Sanatçısının bazen; aksansız ve Native Seslendirme yaparak, ait olduğu milleti belli etmemesi beklenir. Bazen de; farklı lehçe ve aksanlarda Bölgesel Seslendirme yapabilen Yabancı Dil Seslendirme Sanatçıları tercih edilir. Bu sebeple SM YAPIM olarak; metindeki duyguyu dinleyene aktarabilen, etkili ses rengine ve teatral yeteneğe sahip, Native Seslendirme ve Bölgesel Seslendirme yapabilen, profesyonel Yabancı Dil Seslendirme Sanatçıları ile çalışıyoruz. Deneyimli kadın, erkek ve çocuk yabancı dil seslendirme sanatçılarımızla; Native Seslendirme ve Bölgesel Seslendirme alanında hizmet veriyor, istenmesi halinde metin yazıyor, çeviri ve düzeltme yaptırıyor, dünya standartlarında üst düzey ekipmanlarla donatılmış seslendirme stüdyomuzda, alanında uzman ekibimizle birlikte albüm kalitesinde kayıt vadediyoruz.

Projeniz için, Yabancı Dil Seslendirme örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

SMYAPIM’ı takip etmeye devam edin…