SESLENDİRME

Mikrofon Oyunculuğu yapan tecrübeli Seslendirme Sanatçıları ile Seslendirme ve Dublaj
alanına giren tüm konularda Seslendirme Hizmetleri veriyoruz.

Günümüzde; YouTube, Instagram, Facebook, web siteleri, Google vb. platformlarda yapılan reklam ve tanıtımlar milyonlarca kişiye ulaşabilmektedir. Bu mecralarda kullanılan içeriklerin, profesyonel seslendirme ve doğru müzikle desteklenmesi, yapılan çalışmanın etkisini oldukça arttırmaktadır. SMYAPIM olarak; etkili ses rengine sahip profesyonel seslendirme sanatçılarımızla, hedeflenen amaca ve metnin içeriğine uygun seslendirme yapıyor, bu sayede ilgi çekiyor, akılda kalıyor ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz. İstenmesi halinde; seslendirme sanatçılarımızla uzun süreli sözleşme ve sözleşme süresince aynı sesle güncelleme imkânı sunuyoruz. Müzik yapım şirketi olmamız sebebiyle çok önemli solistlerle birlikte çalışıyor, şarkı söylemeyi çok iyi bilen profesyonel yorumcularla, şarkılı reklamlarınıza hayat veriyoruz. İhtiyaç halinde; görsel ya da işitsel reklamlarınızda kullanılacak metin ve sözleri, profesyonel metin ve söz yazarlarımızla birlikte tasarlıyoruz.

Seslendirme ve Dublaj

Amaç ses getirmek ise, biz en iyisini yapıyoruz.

SM YAPIM olarak; televizyon, radyo ve tiyatro deneyimi olan, Türkçe seslendirme ve dublaj sanatçılarıyla çalışıyoruz. İngilizce, Fransızca, Rusça, Almanca, İspanyolca, Arapça, Farsça, İtalyanca gibi seslendirme yaptığımız diğer tüm yabancı dillere de Türkçe seslendirme için gösterdiğimiz özeni gösteriyor, kendi anadillerinde native seslendirme yapan, profesyonel yabancı seslendirme sanatçıları ile seslendirme hizmetleri veriyoruz. Seslendirme ve dublaj tecrübesine sahip seslendirme sanatçılarımızla filmlerinize hayat veriyor, seslendirme yönetmenimiz nezaretinde yaptığımız kayıtlarla, görüntü ile tam uyum ve senkron vadediyoruz. TV, radyo, sinema, AVM, mağaza, sesli mesaj, Youtube vb. sosyal platformlar için seslendirme ve dublaj yapıyor, kusursuz bir şekilde, istenilen formatta ve en kısa sürede teslim ediyoruz. Seslendirme ve Dublaj ile birlikte, uzmanlık alanlarımızdan olan; foley sesler, ses efektleri, ortam sesleri, reklam müziği (jingle), film müziği gibi ses & müzik denilince akla gelen her konuda komple çözümler üretiyoruz.

Seslendirme Hizmetleri

Türkçe Seslendirme, Yabancı Dilde Seslendirme, Dijital Oyun Seslendirmesi, Reklam Seslendirmesi, Eğitim Filmi Seslendirmesi, Şarkılı Reklam Jingle Seslendirme, Radyo Spot Seslendirmesi, Belgesel Film Seslendirmesi, Tanıtım Filmi Seslendirmesi, Animasyon Film Seslendirmesi, Çizgi Film Seslendirmesi, Santral ve IVR Seslendirmesi, Fragman Seslendirmesi, Dizi Film Seslendirmesi (Dublaj), Sinema Filmi Seslendirmesi (Dublaj), Sponsorluk Seslendirmesi, Sesli Mesaj Seslendirmesi, Mağaza & AVM & Tesis Anonsu Seslendirmesi, Siyasi Parti Reklam & Seçim Kampanya Seslendirmesi, E-Kitap Seslendirmesi, Haber / Perfore Seslendirmesi, Reklam ve Metin Yazarlığı, Hikâye & Masal Seslendirmesi ve YouTube Video Seslendirmesi gibi Seslendirme ve Dublaj alanına giren tüm konularda Seslendirme Hizmetleri veriyoruz.

SMYAPIM’ı takip etmeye devam edin…